Hakkımızda

Ogame, tarayıcı (browser) üstünden internet bağlantısı aracılığıyla oynanan, özel bir kurulum gerektirmeyen, ücretsiz bir uzay strateji oyunudur. Oyun savaş, yağma, ticaret ve diplomasi üzerine kuruludur. Ogamespace oyunu normal oyuna göre oyun hızı ve filo uçuş hızı arttırılmış bir ogame oyunudur. Bulunduğunuz evrende çeşitli etkinlikler sayesinde hızlı bir şekilde gelişeceğiniz ve yine hızlı bir şekilde filo sahibi olup düşmanlarınıza diz çöktürebileceğiniz hızlı ogame oyunudur.
Ogamespace ailesi olarak yeni bir başlangıç yaptık. Daha önce aynı isimde bulunan ogamespace oyunuyla hiç bir bağlantımız yoktur. Ogamespace olarak sizlere hizmet etmekten büyük onur duyuyoruz. Bütün oyuncuların keyifli vakit geçirmesini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Hemen Oyna (Arcadia)

Hemen Oyna (Orion)
img

OgameSpace İçeriği

Ogamespace oyunu içinde neler var.

Bina ve Araştırmalar

Oyuna başladığınız andan itibaren Bina ve Araştırma kademeleriniz belirli seviyeye kadar yükseltilmiştir. Oyun sıralamasında üst seviyelere çıkabilmeniz için Hammadde veya Karanlık Madde karşılığı binalarınızı yükseltebilirsiniz.

Filo ve Savunma

Filo ve savunmalarınızda üretim süresi sıfır (0)'dır. Tersane bölümünden filo, Savunma bölümünden savunma silahlarını Hammadde karşılığı üretebilirsiniz. Filonuz ne kadar büyük ve savunmanız ne kadar güçlü olursa düşmanlarınıza o kadar kök söktürürsünüz.

Bayrak Yarışı

Oyuna katılan diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bayrak yarışı oyunu sizlere extra gemi ödülleri kazandırabilir. Bayrağı ne kadar uzun süre elinde tutarsan ödüle o kadar yaklaşmış olursun.
Bayrak senindir kimseye kaptırma!!

Müzayede

Müzayede ile siz oyuncu arkadaşalarımıza çok düşük miktarda hammadde karşılığı filo temin etmeği hedefledik. Kaybederseniz sakın üzülmeyin. Müzayede de kullandığınız hammaddeler kaybettiğiniz taktirde hesabınıza geri yatırılır.

Piyango

Piyango sayesinde Karanlık Madde kazanma şansınız olabilir. Belkide talih kuşu sizin başınıza konabilir. Pişman olmamak için şansınızı deneyin.Etkinlikler

Karanlık Madde yada filo ödülü kazanmak istiyorsanız oyun içerisinde duyuruları takip edin. Haftalık bir yada birden fazla etkinlik olabilir ve sizde bu etkinlikler sayesinde ödül kazanabilirsiniz.


Ogamespace Yönetimi

Ogamespace online uzay oyunu kurucu ve yöneticisi.